Szczesny Invest - domy jednorodzinne i szeregowe na sprzedaż na Kaszubach
  • Biuro sprzedaży: 83-330 Borkowo, ul. Kartuska 5A
  • 692 522 869

Inwestycje mieszkaniowe na Kaszubach

Nasze domy jednorodzinne na Kaszubach to unikalna oferta zamieszkania w kameralnym miejscu w otoczeniu zieleni przy jednoczesnym dostępie do niezbędnej infrastruktury ułatwiającej codzienne funkcjonowanie. Osiedle „Konopnicka” zaledwie 4 minuty dzieli od punktów medycznych, handlowych, usługowych, oświatowych oraz miejsca kultu religijnego. W niewiele dłuższym czasie dostaniemy się do Kartuz (10 minut) oraz Żukowa (20 minut).

Oferujemy następujące inwestycje mieszkaniowe:

Wieloletnie doświadczenie, rozległa i ciągle aktualizowana wiedza branżowa oraz szerokie grono współpracujących z nami inwestorów pozwala nam tworzyć nieruchomości, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów budowlanych, wysoki standard wykończenia oraz unikalna lokalizacja to znaki rozpoznawcze naszych inwestycji. Jeśli więc poszukujesz najlepszego miejsca do życia dla siebie i swoich bliskich skontaktuj się z nami!

Inwestycje budowlane Kiełpino

Oprócz budownictwa mieszkaniowego Szczesny Invest oferuje również atrakcyjne działki budowlane położone w Skrzeszewie Żukowskim. Z racji swojej lokalizacji miejsce to nazywane jest Wrotami Kaszub. To teren niezwykle bogaty w atrakcje turystyczne zachęcające do różnorodnych form aktywnego wypoczynku. Jednocześnie jest teren doskonale skomunikowany zarówno z Gdańskiem, jak i Gdynią, do których prowadzą stąd główne drogi. Skrzeszewo usytuowane jest pośród rozlicznych jezior, dolin rzecznych, wzniesień i pagórków co sprawia, że jest to miejsce, którego krajobraz urzeka od pierwszego wejrzenia. Jeśli chcesz zamieszkać w takim małym raju, skontaktuj się z nami celem zakupu działki pod budowę domu jednorodzinnego. Zapraszamy!